Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Igrzyska Śmierci][Survival][Jedyny taki w Polsce!][1.2.5]MyWorld


DaMianOPLXD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A.png

Nazwa serwera: MyWorld

 

IP serwera: s45.mineserv.eu:40968

 

B.png

Rodzaj Serwera: RPG

 

PvP: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:20

 

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

Pluginy: Nie będę podawał nie ma bugów!

Ale miedzy innymi:

Survival Games i Factions!

 

Załoga: [HA]DamianoPL

[Admin]AlfrixPL

[Mod]Ola1235

[Mod]Gh0ster

[Mod]kamil4040

[Mod]Nonenick

 

C.png

Jedyny taki w Polsce serwer mieszany Survival+Igrzyska Śmierci!!! NON-PREMIUM!!! Ogarnięty team! Spoko gracze, dobrze zmodyfikowane pluginy 0 bugów!Nie zgadzam się z kolegami niżej żadnych lagów!Jest 2 vipów, itemki które dostają są ich, robią z nimi co chcą!

 

gen.png

Opublikowano

Odradzam wchodzenia na serwer . Banują mnie za nic (na godzine) za złe wyrażanie się . Zrozumiałbym tego bana gdyby nie te pierdyliardy osób klnących przedemną czemu ja tylko dostałem bana !? Jedyny ogarnięty MOD to NoneNick ! Reszta to nieogary ! Na serwerze są często lagi , na Igrzyskach Śmierci jest jedna mapa która jest strasznie malutka . ODRADZAM WCHODZENIA NA TEN SERWER !!!

Opublikowano

Zapomniałem jedno powiedzieć : Na serwerze można zrobić gildie , a VIP bezczelnie sie tp i zapisuje koordynaty wrogiej gildi , czy coś takiego załatwia jednej gildi diaxy na X-RAYU widziałem kilka takich przypadków . Wszystkie prawie gildie są "sponsorowane" przez VIPów . Jedyna taka gildia chyba to Destroyers uczciwie zdobywa itemki itp. Pozdrawiam

Opublikowano

NIE polecam serva lagi na 20 slotów 6 modów porażka... gildie sponsorowane przez vipów.... kox

YAY

Opublikowano

jakie sponsorowane przez vipów? Jest 2 vipów, ich sprawa co robią z itemkami, mają 34 diaxy i mogą z nimi robić co chcą, lagi? Żadnych lagów, chyba ty kolego masz słaby internet :). Mod zbanował cię za złe słownictwo, np. napiszesz na czacie: kurwa, to jest nie zgodne z regulaminem ciesz się , że tylko na 1h!Tylko 1 mapka na igrzyska, bo narazie serwer się rozwija, i od razu mnie 16-latka nie stać na 100 slotów, na dedyku za 500zł na miesiąc, jeśli jesteście tacy mądrzy sami dawajcie zróbcie serwer 40 slotów, z ogarniętymi modami i adminami! Teraz modów testuje, 2 już odpadło! Trzeba ich sprawdzić, żeby potem nie rozpierdolili serwera! Nie wiem czemu te negatywne komentarze!

A i leci raport za double posta :)

Opublikowano

raportujesz za to ze same negatywy ?? jak by serwer na nie nie zasluzyl to by nie dostal ... serwer naprawde porazka . gorszego serwera nie bylo ! :(

 

 

ps czemu pan wyzej ma moj avek ?? -,-""

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

to swiadczy tylko i wylacznie o inteligencji 'ADMINISTRACJI' ,wg mnie kompletny debilizm. Serwer do dpy... wszedlem i napisalem Czesc ,po 5sek otrzymalem odp przywitalna "spierdalaj huju" ,pragne podkreslic ze chuj pisze sie przez CH ...

 

Pozdrawiam.

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

@UP nie hejtuj! Chyba cię coś pogięło gdy wbijesz i napiszesz cześć zwykle odpisują Siemka lub coś, masz prawo mieć negatywne zdanie, ale po co piszesz 10 negatywnych komentarzy, potem znowu wracasz na serwer i sprawdzasz co się dzieje? Jak się nie podoba nie graj! I myślisz, że tymi negatywnymi i fałszywymi komentarzami zepsujesz nam reputacje?

Opublikowano

Po pierwsze , nie zamierzam dyskutować z debilami ... Po drugie Head admin to jakieś dziecko ... Macie reputację w wysokości ... 5-10 graczy ? Co to za reputacja ? Pewnie każdy z tych graczy to wasi znajomi ... Po trzecie dlaczego mojemu "kumplowi" quinowi12 daliscie bana za powiedzienie "cześć" a teraz mówicie że tak nigdy sie nie stało ... Dzieci i jeszcze raz dzieci , jeśli nie potraficie robić prawdziwego serwera to lepiej go nie róbcie . To tyle ode mnie , serwer do DUPY !

Opublikowano

Czyli tak... Pogralem sobie 1,2 h i bylem w domku Ghosta (Moderatora) A drugi moderator wbil na dach patrzylem sie na dach i powiedzial ze mam bana za x-ray no nie to jest jakies poje**** Ghost jest ogarnietym Moderatorem a drugi to mi szkoda słów nie Polecam serwera ....

Opublikowano

Liszowski dostałeś bana odemnie permanentnego, nie pamiętasz co przeskrobałeś ostatnio na moim serwie?!

Za powiedzenie cześć ban hahaha MOD dostałby bana za takie coś, może wszedł i powiedział spierdalać?

Lista banów:

 

majsterek|1|Cheat na niezniszczalnosc!|DamianoPL|null|1343152361774|0|0 homeg3289|2|diaxy, kopiowanie|DamianoPL|151.71.252.26|1343208618491|0|1 homeg3289|5|Ban Hammer has Spoken!|DamianoPL|151.34.125.180|1343212141673|0|1 patrykpl_998|9|Oszustwo|DamianoPL|null|1343234848592|0|0 minecraft1254|10|spam|DamianoPL|null|1343239490636|0|2 maciej12213|10|przeklenstwa|AlfrixPL|null|1343248776272|1343248836|0 nidan1997|11|hacki|DamianoPL|89.229.22.62|1343322573549|0|1 maxio42|12|Ban Hammer has Spoken!|DamianoPL|178.43.3.23|1343328288382|0|1 niverin11|13|Diaxy !|DamianoPL|null|1343392006390|0|0 ghoster|20|podszywanie sie pod gh0stera [moda]|kamil4040|null|1343478634895|0|0 kamil4040|21|Ban Hammer has Spoken!|DamianoPL|null|1343585958605|0|0 xxkavixx|22|Ban Hammer has Spoken!|DamianoPL|94.40.88.34|1343586442654|0|1 apczak|29|2h|Ola1235|79.184.29.202|1343727981586|0|1 liszowski123|30|X-Ray|Nonenick|83.27.67.249|1343808988756|0|1 mati6256127|31|Kultura .|Nonenick|88.199.129.4|1343823282306|1343826882|0 mati6256127|33|Zakaz reklam!|DamianoPL|88.199.129.4|1343825097900|0|0 mrtksg|34|podejzany jestes|AlfrixPL|null|1343853253200|1343853313|0 bremu|35|Zmien Nick|Nonenick|95.49.138.31|1343888496214|0|0 bartosekpl|36|Obraza|Nonenick|77.237.28.143|1343891189822|0|0 bylic|37|Kradziez|Ola1235|82.160.3.2|1343911117887|0|0 czarek10|45|Multikonto kurwa|Gh0ster|null|1343912796384|0|0 piratpl|47|reklama|Ola1235|195.116.41.14|1343920228619|0|0 selena57|48|cheaty|Ola1235|178.235.18.208|1343933993294|0|0 rebuck|49|nodus|Gh0ster|null|1343934984492|0|0

 

Widzisz tu swojego kolegę chyba raczej nie, a więc nie ma bana! Jak tak naprawdę serwer ci się nie podoba to nie graj! Cały czas piszesz nam złe opinie, wystarczy jeden post, aby poznać twoje zdanie na temat serwera! A więc nie pisz durnych 10 postów co?

Po pierwsze , nie zamierzam dyskutować z debilami ... Po drugie Head admin to jakieś dziecko ... Macie reputację w wysokości ... 5-10 graczy ? Co to za reputacja ? Pewnie każdy z tych graczy to wasi znajomi ... Po trzecie dlaczego mojemu "kumplowi" quinowi12 daliscie bana za powiedzienie "cześć" a teraz mówicie że tak nigdy sie nie stało ... Dzieci i jeszcze raz dzieci , jeśli nie potraficie robić prawdziwego serwera to lepiej go nie róbcie . To tyle ode mnie , serwer do DUPY !

HeadAdmin to dziecko? Mam 16 lat, jeśli według ciebie jestem jeszcze dzieckiem to ty zaliczasz się chyba do grona przedszkolaków :)

Gość shizeR_sR
Opublikowano

szanowny panie autorze! to nie jest pierwszy serwer w polsce ponieważ pierwszy serwer miał Treekt ! no to? weź nie przywłaszczaj sobie zasług i przywilejów pierwszego serwera tak jak ten oszust Achtung

Opublikowano

Serwer jak dla mnie do dupy bany leca co 5 min za nic straszne lagi admini to jakies dzieci jedynie ogarnieci jak dla mnie to NoneNick i GhOster nie polecam poza tym mojemu koledze dali muta za napisanie zdania "Dupa w tej jaskini" wiec chujowy admin mysli ze ma najlepszy serwer to tyle ode mnie co do SG 1 mala arena jak juz mówilem serwer do dupy kolega wyzej ma racje to nie jest 1 serwer w polsce mial go Treekt wiec nie mysl ze jestes koxu robiac serwer i mówiac tak Pozdrawiam graczy którzy dostali bana lub muta za nic...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...